Darbo laikas I-V: 8:00-19:00 (VI - darbas kintančiu grafiku) | Sporto salė: 8:00-20:00, VI-9:00-13:00
Papiloma – tai gerybinis odos ar gleivinės epitelinio sluoksnio darinys, atsiradęs dėl viruso poveikio į keratocitus (epitelio ląsteles). Papilomos gali būti nuo kūno odos spalvos iki tamsiai rudos spalvos, dažniausiai būna "ant kojytės" ir atsiranda srityse, kuriose yra didžiausia trintis (ant kaklo, pažastyse, po krūtimis). Papilomos tiesiogiai sveikatai nėra kenksmingos, tačiau jeigu jos dėl papuošalų, rūbų yra nuolat traumuojamos, susidaro sąlygos infekcijai, taip pat, jų daugėjant, gali būti patiriamas diskomfortas dėl estetinių priežasčių. Papilomos sėkmingai šalinamos lazeriniu būdu. Procedūros metu gali būti jaučiamas dilgtelėjimas, karščio pojūtis. Prireikus, procedūros metu gydytojas gali naudoti vietines nuskausminančias priemones. Po procedūros lieka smulki žaizdelė pasidengusi šašeliu. Rekomenduojama, kol yra šašelis, nesilankyti baseine, pirtyje, nesimaudyti vonioje, praustis po dušu ir žaizdelę padezinfekuoti. Papilomas pašalinus vasarą, gijimo metu žaizdele reikia saugoti nuo saulės spindulių, kad nesiformuotų pigmentinės dėmės.
Procedūrą atlieka gydytojai chirurgai DOMANTAS BALSYS ir ARVYDAS BURNEIKIS bei gydytojos dermatologės OLESIA FOMINA ir SANDRA BYTAUTIENĖ.
Papilomos ant akių vokų yra šalinamos chirurginiu būdu. Jeigu papiloma didesnė, ją pašalinus, žaizdelė susiuvama chirurginiu siūlu, kuris pašalinamas po 7 parų. Procedūrą atlieka gydytoja oftalmologė AUDRONĖ JANUŠAUSKIENĖ.
Pažymime, kad esant virusiniam susirgimui bei kitiems veiksniams, dėl kurių atsirado papilomos, tikimybė joms vėl atsirasti išlieka. Tačiau paprastai neatauga jau pašalinta, o atsiranda nauja.
Nuospaudos yra viena iš dažniausių pėdų problemų, sukeliančių diskomfortą ir skausmą. Tai yra trinties ir spaudimo rezultatas, kuris ilgą laiką veikia tam tikrą odos sritį. Nuospaudų gali atsirasti bet kurioje kūno vietoje, tačiau dažniausiai atsiranda pagrindiniuose pėdos atramos taškuose, kuriuose yra didžiausias spaudimas: ant mažojo, didžiojo pirštų, pado pagalvėlių ir kulno, o dirbant specifinius darbus – ir ant rankų pirštų ar delnų.
Nuospaudas mūsų klinikos gydytojai chirurgai DOMANTAS BALSYS ir ARVYDAS BURNEIKIS šalina lazeriniu arba chirurginiu būdu. Svarbu suprasti, kad reikia pašalinti ne tik pačią nuospaudą, bet ir jos atsiradimo priežastį - netinkamą avalynę, netaisyklingą laikyseną ar pėdos deformaciją, todėl konsultacijos metu gydytojas chirurgas gali patarti kreiptis ir kitus specialistus - ortopedus traumatologus, neurochirurgus ir pan.
Keratoma - gerybinės eigos odos darinys, kuris dažniausiai būna įvairaus atspalvio ir intensyvumo rudos spalvos, šiurkštesnio paviršiaus. Gali atsirasti bet kurioje kūno vietoje, išskyrus gleivines (burnos, lyt. organų) ir delnus bei padus. Yra kelios keratomų rūšys.
Keratomų atsiradimo priežastys yra įvairios: paveldimumas, oro sąlygų kaita (saulė, vėjas).
Keratomos laikomos estetine problema, jei yra matomose, drabužiais nepridengtose kūno vietose. Taip pat jos gali kelti fizinių nepatogumų, jei yra nuolat užgaunamos, traumuojamos, dalinai nuplėšiamos. Keratomos sėkmingai šalinamos CO2 lazeriu. Šis lazeris įkaitina odos audinius, išgarina vandenį ir taip sluoksniais saugiai šalina nepageidaujamus odos darinius.
Seborėjinę keratozę galima supainioti su soliariniu šlaku, apgamu, melanoma, paprastąja karpa ar plokščialąsteline odos karcinoma, todėl svarbu, kad prieš šalinant darinį apžiūrėtų gydytojas dermatologas, kuris priimtų sprendimą jo šalinimo galimybės ir būdo.
Klinikoje keratomas apžiūri ir šalina gydytojos dermatologės SANDRA BYTAUTIENĖ ir OLESIA FOMINA.
Jeigu turite gydytojo dermatologo įvertinimą, keratomas gali pašalinti gydytojai chirurgai DOMANTAS BALSYS ir ARVYDAS BURNEIKIS.
Naudojant lazerio MedArt FRx frakcinį režimą gydomi randai po aknės, pigmentinės dėmės, raukšlės, netolygi odos spalva ir kiti odos nelygumai. Procedūros esmė – sukurti kontroliuojamus mikro pažeidimus odoje: lazerio spinduliu probleminės odos paviršius paveikiamas itin siaurais pluoštais, dar vadinamais mikrostulpeliais. Nepažeistos ląstelės aktyvuojasi, o pažeisti pluoštai pradeda gyti, tuo pačiu sutraukdami tarpelius tarp sveikos ir pažeistos odos. Tokiu būdu formuojasi naujos kolageno skaidulos, oda tampa elastingesnė, jaunatviškesnė, gaivesnė, sumažėja raukšlės, poros, randai, suvienodėja spalva, nelygumai. Pagal norimą rezultatą, frakciniam atjauninimui galima pasirinkti tiek skirtingą bangos ilgį, tiek veikti skirtingame gylyje, todėl tai – itin plačiai pritaikoma procedūra.
Procedūrą atlieka gydytojos dermatologės SANDRA BYTAUTIENĖ ir OLESIA FOMINA, gydytojas plastikos chirurgas GIEDRIUS STANKEVIČIUS.
Apgamų šalinimas lazeriu yra greita, saugi ir diskomforto nesukelianti procedūra.
Svarbu žinoti, kad lazeriu galima šalinti tik tuos apgamus, kurie neturi supiktybėjimo rizikos, todėl prieš procedūrą apgamus įvertina gydytojai dermatologai.
Taip pat svarbu, kokioje vietoje apgamas yra, koks jo dydis ir forma.
Prieš procedūrą, konsultacijos metu, gydytojas dermatovenerologas atlieka dermatoskopinį tyrimą, detaliai įvertina apgamą, nesant supiktybėjimo požymių, atliks apgamo šalinimą CO2 lazeriu.
Procedūrą atlieka gydytojos dermatologės SANDRA BYTAUTIENĖ ir OLESIA FOMINA.
Karpos – tai virusinė odos liga, kurią sukelia žmogaus papilomos virusas (ŽPV). Apsigyvenęs odoje, šis virusas sukelia greitą epidermio ląstelių dauginimąsi, todėl odos epidermis tampa kietas ir iškyla tarsi įvairaus dydžio išauga, darinys ar jų grupė. Karpa dažniausiai yra odos spalvos darinys, šiurkštus liečiant. Priklausomai nuo atsiradimo vietos jos gali būti plokščios (pvz. paduose) arba iškilusios. Karpos gali būti pavienės arba daugybinės. Dažniausiai karpos atsiranda rankų ir kojų srityse. Karpos gali lemti ne tik estetines problemas, tačiau ir sukelti skausmą, diskomfortą, gali trukdyti vaikščioti (jeigu atsiranda pado srityje). Be to, karpos – užkrečiama patologija. Jomis galima užkrėsti kitus žmones tiesioginio kontakto būdu ar per užkrėstus daiktus (rankšluosčiai, higienos reikmenys).
Lazerinė procedūra - efektyvus ir greitas karpų šalinimo būdas. Šviesos impulsais sluoksnis po sluoksnio veikiama karpa pašalinama per kelias minutes. Kadangi karpa sluoksniuojama laipsniškai, gali prireikti antros procedūros (tokiu atveju už procedūra nemokama). Procedūros metu galite jausti lengvą dilgčiojimą. Prireikus – prieš procedūrą taikomas vietinis nuskausminimas suleidus anestezuojančių vaistų.
Procedūrą atlieka gydytojai chirurgai DOMANTAS BALSYS ir ARVYDAS BURNEIKIS bei gydytojos dermatologės SANDRA BYTAUTIENĖ ir OLESIA FOMINA.
Lytinių organų karpas (kondilomas) vyrams elektrokauteriu šalina gydytojas urologas ALGIMANTAS UKSAS.
Darbo laikas I-V: 8:00-19:00 (VI- kintantis grafikas)
Sporto salė: I-V: 8:00-20:00, VI: 9.00-13.00