Lt En Ru

+370 45 581111 +370 698 73030 [email protected]

Stipriausi Lietuvoje darbo laikas

Registratūra: 8:00-19:00

Sporto salė: 8:00-20:00

Gydytojas REGIMANTAS FILIMANAVIČIUS

Respublikinės Panevėžio ligoninės gydytojas echoskopuotojas.

KLINIKOJE DIRBA KIEKVIENĄ KETVIRTADIENĮ

Gydytojas naujos kartos ultragarso sistema Mindray DC-80 atlieka:

Pilvo organų echoskopiją, kurios metu ištiriami inkstai, kepenys, tulžies pūslė, kasa, blužnis. Tyrimas rekomenduojamas esant pilvo skausmui ar pūtimui, sutrikusiai kepenų funkcijai, padidėjus kuriam nors organui, sergant inkstų ar tulžies pūslės akmenlige, hepatitu, kepenų vėžiu, kepenų ciroze, kasos uždegimu (pankreatitu), kasos vėžiu ir kt. ligomis. PASIRUOŠIMAS – nevalgyti ir negerti 4 prieš tyrimą. Tyrimo išvakarėse rekomenduojama nevalgyti pilvo pūtimą skatinančių maisto produktų (juodos duonos, obuolių, kriaušių ir pan.);

Skydliaukės echoskopiją, kurios metu įvertinami skydliaukės morfologiniai pakitimai (mazgeliai, cistos, grūdėtumas), esant sutrikusiai funkcijai: hipotirozei ar hipertirozei;

Poodinių darinių echoskopiją diagnozės patikslinimui. 

Krūtų echoskopiją, kurios metu nustatomi latakų išsiplėtimai, cistos, augliai.

Inkstų echoskopiją, kuri suteikia naudingos informacijos apie inkstų audinį ir jo darinius, padeda išsiaiškinti inkstų skausmo priežastis. Šio tyrimo pagalba galima ištirti jų cistas ir kietus darinius: vėžį, akmenis.

Prostatos echoskopiją, kuri leidžia patvirtinti ar atmesti tokias diagnozes, kaip gerybinė prostatos hiperplazija, prostatitas, prostatos padidėjimas.

Šlapimo pūslės echoskopiją, kurios metu įvertinama šlapimo pūslės sienelė bei šlapimo pūslės turinys. Vertinama ar nėra šlapimo pūslės divertikulų, šlapimtakio angos pakitimų (ureterocelė, konkrementai įstrigę šlapimtakio angoje), navikų. Taip pat galima stebėti šlapimo pūslės konkrementus, kraujo ar drumzlių nuosėdas, išmatuoti liekamąjį šlapimą.

Naujagimių ir kūdikių klubų echoskopiją (dėl displazijos).

Neurosonografiją – naujagimių ir kūdikių galvos ultragarsinį tyrimą, kurio metu vertinamas  smegenų audinys, skilvelių dydis, vidurio linijos struktūros bei tarpai tarp galvos pusrutulių ir juos gaubiančios kaukolės.  Ultragarsinis tyrimas  leidžia nustatyti įgimtas galvos smegenų anomalijas, darinius, išorinės ir / ar vidinės vandenės požymius.

TYRIMŲ KAINOS
Pilvo organų
(kepenys, kasa, tulžies pūslė ir latakai, blužnis)
25,00
Pilvo organų ir inkstų 35,00
Vieno organo 20,00
Vieno sąnario 20,00
Dviejų sąnarių 30,00
Skydliaukės 20,00
Prostatos, šlapimo pūslės 20,00
Šlapimo pūslės, inkstų 25,00
Šlapimo pūslės 12,00
Prostatos 12,00
Darinio 15,00
Inkstų 20,00
Krūtų 25,00
Darinio punkcinė biopsija kontroliuojant ultragarsu
ir citologinis ištyrimas
80,00
Neurosonografija 30,00
„RO“ aprašymas 14,50