Lt En Ru

+370 45 581111 +370 698 73030 [email protected]

Stipriausi Lietuvoje darbo laikas

Registratūra: 8:00-19:00

Sporto salė: 8:00-20:00

Grožio puoselėjimo procedūros

Kūno grožis, sutapęs su sielos grožiu, sudaro harmoningą žmogų. – Platonas

Mūsų klinikoje grožio puoselėjimo procedūras (mezoterapiją, biorevitalizaciją, plazmoliftingą (PRP), hialurono bei botulino injekcijas) atlieka gydytojos dermatologės OLESIA FOMINA ir SANDRA BYTAUTIENĖ bei gydytojas plastikos chirurgas GIEDRIUS STANKEVIČIUS.

Jūsų veido bruožus padailinti mūsų klinikoje pasiruošusi permanentinio makiažo meistrė iš Kauno RASA PETRAUSKIENĖ, kvalifikaciją tobulinusi užsienyje vykusiuose kursuose ir seminaruose, tokiuose kaip „Purebeau masterclass”, ”Branko Babic microblading masterclass”, ”World first international masterclasses conference Greece”.

PROCEDŪROS:

PLAZMOLIFTINGAS Išskleisti

Plazmoliftingas arba PRP (angl. Platelet Rich Plasma) – trombocitais praturtintos plazmos injekcijos yra 100% natūrali terapija, skirta atjauninti odą. Procedūros metu iš venos paimamas kraujas, kuris yra centrifuguojamas. Tokiu būdu nuo raudonojo kraujo komponento atskiriama plazma, kurioje trombocitų koncentracija daug didesnė nei normaliai kraujyje. Trombocitų funkcija – stabdyti kraujavimą ir gydyti pažeistas kraujagysles, audinius ir ląsteles. Trombocituose yra augimo faktoriais vadinamų medžiagų, kurios suaktyvina ir atjaunina kūno ląsteles. Išsiskyrus šiems augimo faktoriams, skatinama kolageno gamyba ir naujų kapiliarų susidarymas odos atjauninimui.
Kokias problemas sprendžia PRP terapija?
1. Naudojama kaip užpildas (gilesnėms raukšlėms užpildyti), taip pat procedūroms kartu su hialuronu bei mezoterapijai atlikti;
2. Vienos procedūros metu gali būti išlyginamos smulkesnės veido, kaklo, dekoltė raukšlės, pakoreguojama rankų, pilvo, sėdmenų, kojų sričių oda, o, suleidžiant tiesiai į dermą, – skatinama odos regeneracija, valdomas senėjimo procesas;
3. Ypatingai veiksminga žmonėms turintiems „krepinę“ paakių odą (smulkios kraujagyslės), kurias labai sunku panaikinti tradicinėmis atjauninimo terapijos priemonėmis;
4. Tinka plaukų slinkimui, nuplikimui gydyti, nes stiprina plaukų šaknis, skatina jų augimą;
5. Gydo randų, aknės pažeistą odą.

Mūsų klinikoje procedūrą atlieka:

Gydytojas plastikos chirurgas GIEDRIUS STANKEVIČIUS. Procedūros kaina 220 Eur. PRP su hialuronu – 270 Eur.

PRP procedūrai naudojama Regenlab – Šveicarijos biotechnologijos laboratorijos – produkcija.

BIOREVITALIZACIJA Išskleisti

Biorevitalizacija – odos atgaivinimas biologiniu būdu, gyvybės odai gražinimas („bio“ – tai natūralus, gamtinis, „re“ – atstatymas, „vita“ – gyvenimas).  Tai nechirurginis, labai plačiai estetinėje medicinoje taikomas būdas kovai su odos senėjimu ir įvairiomis odos problemomis. Procedūros metu švirkštu plonyte adata į odą suleidžiamas nedidelis kiekis nestabilizuotos (grynos, laisvos) hialurono rūgšties. Tai natūrali, žmogaus organizme randama medžiaga, kurios gausu sąnarių skystyje, odoje, kraujagyslių sienelėse ir kituose organuose. Pagrindinė hialurono rūgšties funkcija organizme – palaikyti audiniuose drėgmės balansą, kadangi viena šios rūgšties molekulė pritraukia iki 500 molekulių vandens. Toks akivaizdus hialurono rūgšties vaidmuo odos drėkinime užtikrina odos jaunystę. Vieta, į kurią suleidžiama hialurono rūgštis, šiek tiek paburksta, raukšlė atsikabina nuo dugno, pastebimai įgauna tūrį, prasideda odos drėkinimas, sustimuliuojama kalogeno sintezė, sulėtėja jo irimas, oda pradeda aktyviai gaminti nuosavą hialurono rūgštį, formuojasi naujos dermos skaidulos.

Atlikus biorevitalizacijos procedūrą, efektas matomas iš karto, kadangi visapusiškai pagerėja odos būklė. Tačiau pakartotinai atliekant šią procedūrą, galima odą papildyti vis didesniu kiekiu hialurono rūgšties. Po 2-4 procedūrų pasiekiamas ilgalaikis rezultatas – atsiranda “švytinčios odos” efektas, t. y atsistato odos struktūra, išlygėja reljefas ir spalva, oda tampa elastinga ir pilna drėgmės, dingsta smulkios raukšlelės.

Kokiais atvejais jums padės biorevitalizacija?

     Esant:

 1. Odos reljefo vientisumo pažeidimui (postakne, randeliai);
 2. Jaunai odai – senėjimo profilaktikai;
 3. Sausai, dehidratuotai odai;
 4. Odos elastingumo, stangrumo sumažėjimui;
 5. Smulkioms raukšlelėms;
 6. Veido ovalo gravitaciniams pokyčiams;
 7. Papilkėjusiai, pavargusiai, rūkalių odai;
 8. Pogimdyminiu periodu;
 9. Odos fotosenėjimui;
 10. Prieš saulės vonias, taip pat siekiant atgaivinti odą po saulės, pvz., po atostogų.

Biorevitalizacijos procedūra trunka 30-60 min., priklausomai nuo srities, kurioje ji atliekama. Atlikus biorevitalizacijos procedūrą, efektas matomas iš karto, kadangi visapusiškai pagerėja odos būklė. Po 2 procedūrų pasiekiamas ilgalaikis rezultatas ir odos struktūra bei spalva atsistato bent 7-8 mėnesiams.

Naudojamos priemonės:

Biorevitalizacija su mažo tankio hialuronu – VISCODERM 1,6-1,8 proc.

Biorevitalizacija su didelio tankio hialuronu – FILORGA, VISCODERM 2 proc., REGENLAB

MEZOTERAPIJA Išskleisti

Mezoterapija – tai medicininis gydymo metodas, kurio metu į probleminės kūno zonos odą mikroinjekcijomis sušvirkščiami įvairūs veikliųjų preparatų mišiniai.

Pagrindiniai mezoterapijos principai:

 • mažai;
 • retai;
 • reikiamoje vietoje.

Mezoterapijos privalumai:

Tai neskausmingas gydymo metodas su specialiomis mezoterapinėmis adatomis – procedūra atliekama greitai ir tiksliai. Veikliosios medžiagos patenka į 0,5-12 mm gylį. Preparatai suleidžiami probleminėje zonoje, aplenkiant virškinimo traktą bei sisteminę kraujotaką, todėl nėra bendro poveikio organizmui.

PERMANENTINIS MAKIAŽAS Išskleisti

—————————————————————————————————-
Permanentinis makiažas – tai procedūra moterims, kurios nori visada atrodyti nepriekaištingai – juk ne kiekviena turime pakankamai laiko kasdien (o kartais net kelis kartus per dieną) padailinti savo veido bruožus makiažu. Be to, tam, kad sukurtume idealiai tinkantį makiažą, reikia ir įgūdžių bei stiliaus pajautimo. Nešiojančios akinius susiduria ir su regos problema, kuri apsunkina bei prailgina bruožų padailinimo procesą, todėl ilgalaikis makiažas šioms moterims yra tikras išsigelbėjimas. Be to, tai puiki išeitis mėgstančios aktyvų gyvenimo būdą – sportą, pirtis, vandens pramogas ar žygius gamtoje. Šios procedūros rezultatais ypač patenkintos vyresnio amžiaus moterys, kurių bruožai su amžiumi tampa mažiau išraiškingi ir blankesni.
Procedūros metu į viršutinį odos sluoksnį – dermą – su adata įvedamas pageidaujamos spalvos pigmentas. Taip sukuriamas ilgalaikis kosmetinis efektas. Procedūros metu naudojami dažikliai (pigmentai) yra tausojantys oda, sukurti natūraliu pagrindu ir artimi natūraliems atspalviams. Dėl šių priežasčių permanentinis makiažas, atliktas naudojant natūralaus pagrindo dažiklius, nėra amžinas kaip tatuiruotė ir išlieka iki kelerių metų.

Praktikuojamos įvairios permanentinio makiažo technikos. Klinikoje permanentinio makiažo meistrė iš Kauno RASA PETRAUSKIENĖ permanentinį makiažą atlieka tiek permanentinio makiažo aparatu, tiek specialiu pieštukiniu įrankiu (naudojamas microblading’ui).

MICROBLADING’as – tai nauja manualinė permanentinio makiažo formavimo technika. Procedūros metu naudojamas pieštukinis įrankis, kurį sudaro 7-21 adatėlių. Adatėlės tris kartus plonesnės už naudojamas aparatinėje technikoje, o pigmento įvedimo gylis nepasiekia dermos. Imituojant ilgesnius ir trumpesnius plaukelius gaunamas ypač plonų, natūralių antakių efektas, kuris vadinamas 6D. Įpiešiamų plaukelių spalva parenkama pagal kliento natūralių plaukelių spalvą, todėl galutinis rezultatas ypač tikroviškas.

Procedūros rezultatas išlieka 1-3 metus, priklausomai nuo įvairių faktorių: kliento odos tipo, jos regeneracijos spartos, kontakto su saule, įvairių kosmetikos priemonių naudojimo. Pagal būtinybę, korekciją galima atlikti kas 1-2 metus.

MICROBLADING‘O PRIVALUMAI:

 • Gijimo procesas vyksta daug lengviau, nes nupiešti plaukeliai yra kur kas plonesni ir oda ne taip traumuojama – po procedūros  matosi tik lengvas paraudimas, todėl antakių išvaizda nesukelia jokių nepatogumų.
 • Pigmentai blunka tolygiai, naudojamos tik sertifikuotos priemonės.
 • Sukuriamas ypač gražus, realistinis antakių vaizdas.

Taip pat meistrė atlieka lūpų kontūravimo bei pilno tušavimo procedūras.

  

Permanentinio makiažo meistrė RASA PETRAUSKIENĖ kvalifikaciją tobulino užsienyje vykusiuose kursuose ir seminaruose, tokiuose kaip „Purebeau masterclass”, ”Branko Babic microblading masterclass”, ”World first international masterclasses conference Greece”.

Procedūrų metu nuskausminimui naudojami patys geriausi rinkoje esantys išoriškai tepami anestetikai – TAG45;

Procedūroms naudojami tik patys geriausi, be sunkiųjų metalų pigmentai, skirti tik ilgalaikio makiažo procedūroms;

Meistrė dirba tik su ypač aukštos kokybės vokiškais aparatais ir medžiagomis.

KAINOS:

Antakių ilgalaikis makiažas:

Antakių mikropigmentacija (mikroblading’as arba Ombre tušavimas)- 160 Eur. Trukmė – iki 1,5 val.

Akių ilgalaikis makiažas:
Viršutinio voko pravedimas – 130 Eur.  Trukmė – 2 val,
Voko pravedimas su šešėliavimu arba viršutinio ir apatinio vokų pravedimas – 160 Eur. Trukmė – 3 val,

Lūpų ilgalaikis makiažas:
Pilnas tušavimas –  190 Eur.  Trukmė – 4 val.
Kontūras – 130 Eur.  Trukmė – 2 val.

Korekcija po mėnesio – 60 Eur.

Individualūs 3 dienų kursai – 800 Eur (mokymai su mikroblading’u – 1000 Eur).

—————————————————————————————————-

BOTULINO TOKSINO INJEKCIJOS Išskleisti

—————————————————————————————————-

Botulino toksinas yra neurotoksinas, kuris paveikia raumenyse esančias nervinių ląstelių galūnėles. Dėl to raumuo tampa nejudrus – sukeliamas jo paralyžius. Raumeniui atsipalaidavus išsilygina odoje esančios raukšlės, sustabdomas naujų raukšlių formavimasis.

Tai greita ir beveik neskausminga procedūra, trunkanti vidutiniškai 10-20 minučių. Plona adata daroma nuo šešių iki keliolikos injekcijų į skirtingus veido taškus, priklausomai nuo to, kokias raukšles norima panaikinti.

Ką reikia žinoti po procedūros?

 • Injekcijų vieta lieka paraudusi, bet tai išnyksta per 15-30 minučių.
 • Botulino toksinas pradeda veikti ketvirtą-šeštą parą, o estetinis raukšlių išlyginimo efektas trunka 4–6 mėnesius. Vėliau raumuo atgauna tonusą ir raukšlė vėl atsiranda, tad injekcijas rekomenduojama kartoti.
 • Po procedūros 24 valandas injekcijos vietos negalima masažuoti.
 • 4 valandas po procedūros negalima gulėti.
 • 2 dienas po procedūros rekomenduojama vengti tiesioginės saulės spindulių, soliariumo, saunos.

Procedūrą atlieka gydytojas plastikos chirurgas Giedrius Stankevičius bei gydytojos dermatologės Olesia Fomina ir Sandra Bytautienė:

Gydytojas plastikos chirurgas Giedrius Stankevičius Gydytoja dermatologė Olesia Fomina Gydytoja dermatologė Sandra Bytautienė

—————————————————————————————————-

—————————————————————————————————-

HYDRAFACIAL NJEKCIJOS Išskleisti

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

HIALURONO INJEKCIJOS Išskleisti

—————————————————————————————————-
Hialurono rūgštis veikia odą iš vidaus, sujungdama vandenį, drėkindama ir tonizuodama ją. Oda tampa jaunesnė ir elastingesnė. Hialurono rūgšties injekcijos sumažina ar visiškai panaikina nosies, lūpų, tarpuakio, taip pat aplink lūpas esančias raukšles. Preparatu galima patobulinti veido simetriją – suteikti didesnę apimtį skruostams, lūpoms, išryškinti jų kontūrą. Po injekcijų veido oda tampa lygesnė, išsaugoma natūrali veido mimika.Injekcijoms naudojamas preparatas – tai sterilus biogelis su stabilizuota hialurono rūgštimi, kurios yra kiekvieno žmogaus organizme. Pagrindinis hialurono rūgšties naudojimo tikslas – sujungti ir palaikyti vandenį organizme, taip pat tonizuoti odą ir išsaugoti jos elastingumą.Hialurono rūgšties poveikis trunka 6–12 mėnesių, tai priklauso nuo individualių organizmo savybių ir nuo konkretaus preparato.

Kaip atliekama procedūra? Plonyte adata nedideliais kiekiais suleidžiama hialurono rūgšties preparato. Leidžiamo preparato sudėtyje yra anestetikų. Jautresnėms vietoms taikomas papildomas vietinis skausmo malšinimas – jos patepamos skausmą malšinančiu kremu. Procedūra trunka ne ilgiau kaip 20 minučių.

Ką reikia žinoti po procedūros?

Sritis, kurioje daryta injekcija, kelias dienas gali būti kiek patinusi.

Efektas matyti iš karto po procedūros, o galutinis rezultatas matomas po 10 dienų.

Siekiant ilgalaikio rezultato, procedūrą reikia kartoti po 6–12 mėnesių.

Procedūrą atlieka gydytojas plastikos chirurgas Giedrius Stankevičius bei gydytojos dermatologės Olesia Fomina ir Sandra Bytautienė.

Gydytojas plastikos chirurgas Giedrius Stankevičius Gydytoja dermatologė Olesia Fomina Gydytoja dermatologė Sandra Bytautienė

————————————————————————————

INFORMACIJA RUOŠIAMA Išskleisti

—————————————————————————————————-

 

—————————————————————————————————-


rasa petrauskiene (3) Permanentinio makiažo meistrė, kosmetikė RASA PETRAUSKIENĖ (Kaunas)Straipsniai: 

Ko nepatyręs permanentinio makiažo meistras niekada nepasakys klientui?

Filmas: Rasa Petrauskiene permanent makeup master. Before and after.