Lt En Ru

+370 45 581111 +370 698 73030 info@bruzienesklinika.lt

darbo laikas

Registratūra: 8:00-19:00

Sporto salė: 8:00-20:00

PASIŪLYMAI

Med. kosmetologijos ir estetinės medicinos specialistė Gražina Butkienė

Kažin, ar surastume žmogų, kuriam jo slenkantys ar silpni plaukai nekeltų bent menkiausio rūpesčio. Vyrai šią problemą linkę spręsti dvejopai – jie arba stengiasi paslėpti vis ryškėjančią plikę dar likusiais plaukais, arba nusiskuta galvą plikai. Moterų situacija keblesnė, todėl jos dažnai išbando visas įmanomas priemones – maisto papildus, brangius kosmetikos gaminius, o galiausiai, likusios nepatenkintos rezultatais, keičia šukuoseną ir kartais net atsisako ilgų plaukų, kadaise buvusių jų puošmena. Žinoma, kiekvienas norime turėti sveikus, vešlius ir stiprius plaukus. Laimei, jau egzistuoja tikrai efektyvus būdas plaukų slinkimo, plikimo, silpnų, išsausėjusių ir lūžinėjančių plaukų problemoms spręsti – tai mezoterapija.

Kas tai yra? Mezoterapijos metu į probleminės kūno zonos odą mikroinjekcijomis sušvirkščiami įvairūs veikliųjų preparatų mišiniai. Pirmas mezoterapijos metodiką panaudojo prancūzų gydytojas M. Pistor 1952 m. Nuo tų laikų mezoterapijos technika naudojama beveik visose medicinos srityse: neurologijoje, ginekologijoje, traumatologijoje, skausmo, sporto medicinoje ir t.t. Svarbų vaidmenį ji atlieka dermatologijoje ir estetinėje medicinoje.

Kaip mezoterapija gali padėti jūsų plaukams? Paaiškinimas paprastas. Plauko struktūra ir gyvybingumas tiesiogiai priklauso nuo organizme esančių tam tikrų mikroelementų, baltymų, hormonų. Pagrindinė plaukų slinkimo, išplonėjimo, lūžinėjimo priežastis – plaukų folikulų mitybos pablogėjimas. Mezoterapijos procedūros metu specialus medžiagų mišinys (kurio pagrindinės veikliosios medžiagos – tai vitaminai ir oligoelementai ( Zn, Co, Mg, P, S, Se, K)) suleidžiamas tiesiai į plaukų šaknis – taip plaukai pamaitinami: aprūpinami vitaminais ir maistingosiomis medžiagomis. Atliekant mezoterapiją, normalizuojama riebalinių liaukų veikla, išnyksta pleiskanos, galvos oda tampa švari, plaukai nustoja slinkti, skilinėti, pailgėja jų augimo fazė, skatinamas plaukų augimas. Plaukai tampa švelnūs ir bizgantys. Plaukų slinkimo gydymas mezoterapija yra tęstinis, tam reikia laiko, tačiau rezultatai yra akivaizdūs. Pažymėtina, kad neretai klientai džiaugiasi, kad jau po pirmos procedūros plaukų slinkimas sustoja, o toliau seka esamų plaukų stiprinimo bei naujų auginimo skatinimo procesas.

Kam gali padėti mezoterapija?

Kreiptis į specialistą dėl mezoterapijos procedūrų rekomenduojama toms moterims ir vyrams, kurie neteko plaukų ar juos praranda dėl streso, hormonų pusiausvyros sutrikimo po nėštumo, gimdymo, menopauzės, sunkių ligų, chirurginių operacijų, stiprių medikamentų vartojimo, židininio nuplikimo (kai išplikimo plotas neviršija 40 proc. plaukuotosios galvos dalies), na ir, žinoma, visiems, norintiems sveikų ir stiprių plaukų.

Kiti mezoterapijos privalumai

Londono plaukų slinkimo klinikos duomenimis, mezoterapijos efektyvumas siekia 90-92 proc. (tokio veiksmingumo negarantuoja jokia kita priemonė ar procedūra). Kadangi veiksliosios medžiagos į galvos odą suleidžiamos specialiomis mezoterapinėmis adatomis, aplenkiamas virškinimo traktas bei sisteminė kraujotaka, nėra bendro poveikio organizmui. Mezoterapijos procedūra yra neskausminga ir trunka tik iki pusvalandžio.

Tad padėkite savo plaukams jau dabar!

Vienos procedūros kaina – 45 Eur. PERKANT 5 PROCEDŪRAS – VIENOS KAINA – 35 EUR (SUTAUPOTE 50 EUR!)

Med. kosmetologė G. Butkienė klinikoje dirbs sausio 22 d.

 

 

MAISTO NETOLERAVIMO TYRIMAI – sveikesnio ir laimingesnio gyvenimo raktas!

Mūsų klinikoje atliekami šie maisto netoleravimo tyrimai:

Food Detective tyrimas padeda nustatyti maisto produktus, sukeliančius keturių klasių antikūnų IgG (IgG1, IgG2, IgG3, IgG4) gamybą, kurie gali būti susiję su maisto netoleravimu, dirgliosios žarnos sindromu, egzema, artritu, virškinimo sutrikimais, antsvoriu, lėtiniu nuovargiu ir kitais negalavimais. Tyrimas neparodo sveikatos būklės, bet padeda pasirinkti maisto produktus. Tiksliai žinodami kurie maisto produktai Jūsų organizmui netinka, galėsite tinkamai pakoreguoti savo mitybą.

Food Detective tyrimas atliekamas iš kapiliarinio kraujo, parodo reakciją 46 maisto produktams. Rezultatai gaunami jau po pusvalandžio!

Produktai:

Grūdai
Avižos, kviečiai, kietieji kviečiai, kukurūzai, ryžiai, rugiai, gliutenas.
Riešutai ir ankštiniai
Anakardžių riešutai, braziliniai riešutai, migdolai, žemės riešutai, graikiniai riešutai, kakavos pupelės, sojų pupelės, ankštiniai (žirniai, lęšiai, šparaginės pupelės).
Mėsa 
Aviena, jautiena, kiauliena, vištiena.
Žuvis 
Gėlavandenės žuvys (lašiša, upėtakis), kiaukutiniai (krevetės, didžiosios krevetės, krabai, omarai, midijos), baltoji žuvis (Atlanto menkė, juodadėmė menkė, plekšnė), tunas.
Daržovės
Bulvės, brokoliai, kopūstai, morkos, salierai, porai, agurkai, pomidorai, paprika (raudonoji, žalioji, geltonoji).
Vaisiai
Obuoliai, juodieji serbentai, greipfrutai, melionas ir arbūzas, alyvuogės, apelsinai ir citrinos, braškės.
Kiti
Kiaušinis (visas), karvės pienas, česnakai, imbieras, grybai, arbata, mielės.

FoodDetective™ kokybė ir patikimumas 
FoodDetective™ sertfikuotas ir registruotas in vitro diagnostikos medicinos prietaisas:
Kodas – CNSFDR (skirtas savitikrai)
Kodas – CNSFD5 (skirtas profesionalams)
Atitinka Europos direktyvų reikalavimus taikomus medicinos prietaisams 94/32EC ir in vitro diagnostikos medicinos prietaisams 98/79EC bei kokybės standartus BS EN ISO 14971:2009, BS EN 13641:2002, BS EN 1364:2002.
Prietaiso gamybos ir pritaikymo kokybę užtikrina BS EN ISO 9001:2008 ir BS EN 13485:2003 kokybės sistema.

Sukurtas ir pagamintas 
Cambridge Nutritional Sciences Ltd.
Jungtinė Karalystė

Kaina – 150 Eur (į kainą įeina gydytojo konsultacija)

Kai kankina bėrimai ar kitos odos problemos, nuo seno yra galvojama,  kad tai – alergija. Bet ar visada tai yra tiesa? Vokietijos mokslininkai sukūrė naują technologiją, padedančią ištirti maisto produktus, kurių žmogaus organizmas netoleruoja, bet nėra jiems alergiškas. Šis tyrimas vadinamas maisto netoleravimu.

ImuPro tyrimas yra gerai žinomas Vokietijos gamintojo R-Biopharm produktas ir vienas iš rinkos lyderių pasaulyje. ImuPro tyrimas ištiria IgG kiekį kraujyje konkretiems maisto produktams. Vokietijoje tyrimas atliekamas nuo 2000 metų. 1996 m. R-Biopharm kokybės valdymo sistema buvo sertifikuota pagal tarptautinį standartą ISO 9001. 2003 metais bendrovė gavo ISO 13485 kokybės valdymo sertifikatą. Visi bandymai įteisinti ir pažymėti CE ženklu. Dėl to reagentai ir plokštelės atitinka aukščiausius kokybės standartus.

ImuPro tyrimu iš veninio kraujo ištiriama organizmo reakciją į maisto produktus, kurių nevartojant galima greitai atsikratyti nuolat varginančių sveikatos, odos, virškinimo, viršsvorio problemų ir pagerinti bendrą organizmo būklę be didelių pastangų.

ImuPro tyrimo esmė – imunofermentinės (IFA) analizės metu nustatomi specifinių IgG antikūnų kiekis, konkretiems maisto produktams. Tyrimas atliekamas ELISA metodu.

ImuPro tyrimas atliekamas RIDASCREEN Spec. IgG Foodscreen reagentais, kurie vieninteliai pasaulyje kalibruoti pagal Pasaulinės Sveikatos Organizacijos (PSO TPG 67/86 for human IgG) rekomendacijas.

ImuPro tyrimui imamas veninis kraujas. Prieš atliekant tyrimą nebūtina specialiai pasiruošti – galima valgyti, gerti, naudoti kosmetiką, vartoti medikamentus. Tyrimo rezultatams tai įtakos neturės.

ImuPro galima atlikti vaikams nuo 2 metų amžiaus.

ImuPro tyrimo rezultatai gaunami po 10-15 darbo dienų.

Tyrimo variantai: 

ImuPro Screen (22 maisto produktai) – individualus maisto netoleravimo tyrimas, sudarytas iš pačių populiariausių 22 maisto produktų bei jų grupių. Šis tyrimas –  tai pirmas žingsnis, norint išsiaiškinti, ar jus varginančios problemos susijusios su maistu.  Pacientas gauna detalų atsakymą su tiksliomis reikšmėmis.

ImuPro Basic (90 maisto produktų) – maisto netoleravimo tyrimas, sudarytas iš 90 pačių svarbiausių (pagrindinių) maisto produktų. Tai tie produktai, kuriuos dažniausiai vartoja žmogus kiekvieną dieną. Pacientas gauna tyrimo atsakymą (4 lapai). Šį atsakymą galime pateikti lietuvių, anglų ir rusų kalba pasirinktinai pagal paciento pageidavimus. Kartu su tiksliu tyrimo atsakymu papildomai pateikiama išsami ataskaita, kurios lapų kiekis priklauso nuo individualaus paciento reakcijų kiekio. Ši ataskaita gali būti pateikiama lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

ImuPro Complete ( 270 maisto produktų + Candida) –  maisto netoleravimo tyrimas, sudarytas iš 90 pagrindinių maisto produktų, vartojamų kiekvieną dieną, 90 alternatyvių maisto produktų (pvz.: jei reakcija yra bulvei, tikrinami ryžiai ar grikiai) ir 90 ekskliuzyvinių maisto produktų (dažikliai, saldikliai, konservantai). Pacientas gauna tyrimo atsakymą (4 lapai). Šį atsakymą galime pateikti lietuvių, anglų ir rusų kalba pasirinktinai, pagal paciento pageidavimus. Kartu su tyrimo atsakymu papildomai pateikiama ataskaita, kurios lapų kiekis priklauso nuo individualaus paciento reakcijų kiekio. Ši ataskaita gali būti pateikiama lietuvių, anglų bei rusų kalbomis. Papildomai pacientas gauna individualią receptų knygą tik anglų kalba. Receptų knyga bus įrašyta į CD diską.

ImuPro tyrimų kainos (į tyrimų kainas įeina gydytojo konsultacija):

ImuPro Screen – 140 Eur;

ImuPro Basic – 350 Eur;

ImuPro Complete – 430 Eur.

Imu Pro PRODUKTŲ SĄRAŠAS