Lt En Ru

+370 45 581111 +370 698 73030 info@bruzienesklinika.lt

darbo laikas

Registratūra: 8:00-19:00

Sporto salė: 8:00-20:00

NAUJIENOS

Džiaugiamės pristatydami naujus mūsų klinikos gydytojus:

Rugpjūčio 24 d. klinikoje pacientus konsultuos Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų Vaikų chirurgijos klinikos Ortopedijos traumatologijos sektoriaus vadovas, Lietuvos vaikų ortopedų traumatologų draugijos prezidentas, profesorius medicinos mokslų daktaras gydytojas vaikų ortopedas-traumatologas EMILIS ČEKANAUSKAS. Kviečiame kreiptis dėl kūdikių, vaikų ir paauglių kaulų-raumenų sistemos problemų, fizinio vystymosi sutrikimų, traumų bei jų pasekmių. Pirminės konsultacijos kaina 42 Eur, pakartotinės (kreipiantis dėl tos pačios problemos per vienerius metus po pirmos konsultacijos) – 21 Eur;

 

Rugsėjo 5 d. klinikoje pacientus konsultuos Respublikinės Panevėžio ligoninės gydytojas ortopedas-traumatologas MARIUS BISIGIRSKAS. Kviečiame kreiptis dėl pėdos problemų: Hallux valgus („iššokusio pėdos kauliuko“), kulnakaulio „pentinų“, kitų pėdos deformacijų, skausmų ar traumų. Pirminės konsultacijos kaina – 30 Eur, pakartotinės – 15 Eur.

 

 

 

 

 

GYDYMAS TROMBOCITŲ KONCENTRATU

PRP (angl. – Platelet Rich Plasma) – „trombocitais praturtinta plazma“ – tai centrifūgavimo būdu iš paciento kraujo išgautas trombocitų koncentratas, kuris suleidžiamas tiesiai į probleminę vietą. Trombocitų funkcija – stabdyti kraujavimą ir gydyti pažeistas kraujagysles, audinius ir ląsteles. Trombocituose yra augimo faktoriais vadinamų medžiagų ir biologiškai aktyvių baltymų, kurie skatina ir pagreitina audinių gijimą ir atsikūrimą. Šio metodo privalumas yra tas, kad iš koncentrato pašalinami limfocitai, kurie yra uždegimo mediatoriai (tarpininkai), todėl gautos ląstelės išskirtinai atlieka tiktai anabolinius (atkuriamuosius, augimo) procesus ir tuo pačiu sustabdo katabolinius (irimo) procesus, nes koncentrate nelieka imuninių ląstelių ir organizmas nereaguoja į šią terapiją uždegimu.

Šį modernų, saugų ir natūralų gydymo metodą pasaulyje jau du dešimtmečius pacientams taiko ortopedai-traumatologai ir sporto medicinos gydytojai. Pastaraisiais metais didėja tyrimų bei klinikinės patirties kraitis ir estetinės medicinos srityje.

A-PRP  TINKA GYDYTI ORTOPEDIJOJE:

 • Osteoartritui, sąnarių artrozei
 • Peties sausgyslių plyšiams
 • Tenisininko/Golfo žaidėjo alkūnės tendinozei (chroniška sausgyslės degeneracija)
 • Kulno/pėdos skausmui – plantariniui fascitui (audinių, fascijos  degeneracija)
 • Achilo sausgyslės tendinitui (sausgyslės skaidulų degeneracija, uždegimas)
 • Kelio girnelės tendinozei (girnelės sausgyslės degeneracija)

Šveicarų kompanijos „RegenLab“ laboratorija atlikusi klinikinius tyrimus, nustatė optimalų trombocitų kiekio poreikį išgauti efektyviausią rezultatą. Šį išradimą užpatentavo savo  produkte – A PRP sistemos gelyje. Atkreipiame dėmesį, kad būtent „RegenLab“ laboratorijos produkcija yra naudojama mūsų klinikoje atliekamoje PRP procedūroje.

PRP procedūros aprašymas:

Pirmojo PRP procedūros etapo metu iš paciento venos paimame nedidelį kiekį (8–24 ml) kraujo. Per antrą etapą paimtą kraują centrifuguojame – kraujo komponentai išsisluoksniuoja skirtinguose lygiuose. Trečio etapo metu nutraukiame du viršutinius sluoksnius: trombocitus ir plazmą į sterilų švirkštą ir turime suspensiją, kurią naudojame injekcijai. Po injekcijos pacientas turi pasėdėti iki 1 valandos, 48 val. vengti didesnio fizinio krūvio, 24 val. nešlapinti injekcijos vietos.

Priklausomai nuo paciento būklės, gali būti atliekamos 1 – 3 procedūros.

Pastarųjų metų naujiena – trombocitais praturtinta plazma maišoma su hialurono rūgštimi, todėl pasiekiamas dvigubas efektas.

Mūsų klinikoje PRP procedūrą atlieka:

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų gydytojas ortopedas-traumatologas profesorius docentas RIMTAUTAS GUDAS
Respublikinės Panevėžio ligoninės Ortopedijos skyriaus vedėjas gydytojas ortopedas-traumatologas JULIUS ŠILEIKA

PRP procedūrų kaina:

RegenLab A-PRP sąnarių gydymas trombocitų koncentratu – 160 Eur;

RegenLab A-PRP sąnarių gydymas trombocitų koncentratu ir hialuronu – 220 Eur;

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų gydytojo ortopedo-traumatologo profesoriaus docento RIMTAUTO GUDO konsultacija – 50 Eur (jeigu atliekama PRP procedūra, konsultacijos kaina – 30 Eur);

Vilniaus universitetinės ligoninės gydytojo ortopedo traumatologo ANDRIAUS ŠIMKAUS konsultacija – 38 Eur (jeigu atliekama PRP procedūra, konsultacijos kaina – 20 Eur);

Respublikinės Panevėžio ligoninės Ortopedijos skyriaus vedėjo gydytojo ortopedo-traumatologo JULIAUS ŠILEIKOS konsultacija – 30 Eur (jeigu atliekama PRP procedūra, konsultacijos kaina – 15 Eur).

 

 

SPORTUOKITE KAIP ČEMPIONAI!

Lengvaatlečių čempionų Airinės Palšytės ir Mindaugo Biliaus pavardes žinome kiekvienas. Bet ar žinote, kad šiems sportininkams pergalių pasiekti padėjęs šveicarų išrastas elektrostimuliatorius Compex gali tapti ir kiekvieno iš jūsų treniruočių dalimi?

Mūsų klinikoje jau galime pasiūlyti atlikti intensyvias treniruotes su Compex, kuris užtikrina treniruotę be papildomo širdies nuovargio, sąnarių bei sausgyslių apkrovos ir patyrusio specialisto-kineziterapeuto rankose tampa efektyvia priemone siekiant norimo tikslo: gydant labai įvairius kaulų-raumenų bei nervų sistemos pažeidimus bei patologines būkles, koreguojant kūno linijas ar stiprinant raumenų jėgą.

Elektrostimuliatorius simuliuoja smegenų veiklą, raumenims siųsdamas informaciją elektriniais impulsais. Šie impulsai perduodami per elektrodus, klijuojamus ant kūno. Impulsai skverbiasi per odą į nervinę sistemą. Raumenys nejaučia skirtumo: Compex elektrostimuliatorius veikia raumenis tokiu pačiu būdu kaip ir aktyvūs judesiai. Kadangi Compex vienintelis pasaulyje turi belaidę technologiją, jo poveikį galima derinti su mankštos pratimais, tokiu būdu per trumpiausią laiką pasiekiamas maksimalus efektas.

Treniruotė su Compex optimizuoja treniruotę ir užtikrina traumų prevenciją. Taip pat Compex padeda atsigauti po treniruotės, sumažinti raumenų skausmą ir gali atlikti atpalaiduojantį masažą.

Siūlome kreiptis:

 • esant juosmens, sprando ar visos nugaros sustingimui, įtampai, skausmams;
 • esant nugaros ir sprando nuovargiui sėdimą darbą dirbantiems žmonėms;
 • jei vargina peties skausmai bet, tiriant ultragarsu ar kitais metodais, nerasta sausgyslių ar raiščių plyšimo;
 • lūžusių kaulų, pažeistų sausgyslių, raumenų bei raiščių gijimui paskatinti;
 • gijimo skatinimui pažeidus kelio raiščius ar meniskus (tame tarpe – prieš ir po jų chirurginio gydymo), o taip pat ir kitų sąnarių raiščių ar kremzlių pažeidimų gijimo gerinimui;
 • skausmo mažinimui, kraujotakos gerinimui, gijimo skatinimui bei pažeistų raumenų atstatymui po stuburo bei ilgųjų kaulų operacijų ;
 • įvairios kilmės paralyžuotų raumenų funkcijos gerinimui;
 • atstatyti pertemptus raumenis po gimdymo;
 • pagerinti raumenų būklę numetus žymesnį kiekį kūno svorio;
 • raumenų susitraukimų kokybės gerinimui treniruojant raumenų jėgą bei koreguojant kūno dizainą.

Sportas gali ir privalo tapti jūsų gyvenimo dalimi, o su mumis sportuosite kaip čempionai!

45-60 min. treniruotės kaina 12 Eur, perkant 10 treniruočių – 100 Eur.