Lt En Ru

+370 45 581111 +370 698 73030 bruzienesklinika@gmail.com

darbo laikas

Registratūra: 8:00-19:00

Sporto salė: 8:00-20:00

Gydytojas TOMAS BAGAVIČIUS

Gydytojas radiologas TOMAS BAGAVIČIUS mūsų klinikoje kiekvieną antradienį ir penktadienį atlieka tyrimus ultragarsu (echoskopiją).

 

Echoskopija – tai vidaus organų ir struktūrų tyrimas, naudojant ultragarso bangas. Tai neinvazinis, neskausmingas ir nekenksmingas (nėra jonizuojamosios spinduliuotės) daugiaprofilinės diagnostikos tyrimas.

Gydytojas T. BAGAVIČIUS atlieka šiuos tyrimus ultragarsu:

Raumenų ir sąnarių echoskopiją, kuri padeda diagnozuoti sausgyslių, raumenų plyšimus, minkštųjų audinių gerybinius ar piktybinius auglius, kraujavimą į raumenis ar sąnarius, ankstyvus sąnarių pokyčius dėl artrito;

Pilvo organų echoskopiją, kurios metu ištiriami inkstai, kepenys, tulžies pūslė, kasa, blužnis esant pilvo skausmui ar pūtimui, sutrikusiai kepenų funkcijai, padidėjus kuriam nors organui, sergant inkstų ar tulžies pūslės akmenlige, hepatitu, kepenų vėžiu, kepenų ciroze, kasos uždegimu (pankreatitu), kasos vėžiu ir kt. ligomis. PASIRUOŠIMAS – nevalgyti ir negerti 4-5 val. prieš tyrimą. Tyrimo išvakarėse rekomenduojama nevalgyti pilvo pūtimą skatinančių maisto produktų (juodos duonos, obuolių, kriaušių ir pan.);

Skydliaukės echoskopiją, kurios metu įvertinami skydliaukės morfologiniai pakitimai (mazgeliai, cistos, grūdėtumas), esant sutrikusiai funkcijai: hipotirozei ar hipertirozei.

Poodinių darinių echoskopiją diagnozės patikslinimui;

Gydytojas kraujagyslių chirurgas medicinos mokslų daktaras VAIDOTAS ZABULIS atlieka kojų venų echoskopiją, kurios metu diagnozuojamos venų varikozės, trombozė, venų susiaurėjimas dėl aterosklerozės, nustatomos kraujagyslių anomalijos.

Gydytojai urologai ALGIMANTAS UKSAS ir docentas ARŪNAS ŽELVYS atlieka prostatos, inkstų, šlapimo pūslės echoskopiją. PASIRUOŠIMAS: išgerti skysčių, nesišlapinti, nes labai svarbu, kad šlapimo pūslė prieš tyrimą būtų pilna.

Gydytojas mamologas medicinos mokslų daktaras SAULIUS BRUŽAS atlieka krūtų echoskopiją, kuri padeda nustatyti įvairius krūtų ir pažastinių limfmazgių pokyčius.

Gydytojas endokrinologas medicinos mokslų daktaras VYGANTAS ŠIDLAUSKAS atlieka skydliaukės echoskopiją .