Lt En Ru

+370 45 581111 +370 698 73030 bruzienesklinika@gmail.com

darbo laikas

Registratūra: 8:00-19:00

Sporto salė: 8:00-20:00

Grožio puoselėjimo procedūros, procedūros lazeriais

Kūno grožis, sutapęs su sielos grožiu, sudaro harmoningą žmogų. – Platonas

Mūsų klinikoje grožio puoselėjimo procedūras atlieka gydytojos dermatologės OLESIA FOMINA ir SANDRA BYTAUTIENĖ bei medicininį išsilavinimą bei ilgametę darbo patirtį turinčios kosmetologės LAURA SEREIČIKIENĖ ir GRAŽINA BUTKIENĖ. Šios med. estetinės kosmetologijos specialistės, į mūsų kliniką atvykstančios iš Vilniaus bei Kauno, nuolat gilina savo žinias bei tobulina kvalifikaciją įvairiuose seminaruose bei konferencijose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Be to, kosmetologės perduoda savo žinias pačios rengdamos mokymus ir kursus esamiems bei būsimiems grožio puoselėjimo specialistams.

Gydytojai plastikos chirurgai medicinos mokslų daktaras DONATAS SAMSANAVIČIUS ir GIEDRIUS STANKEVIČIUS mūsų klinikoje teikia grožio chirurgijos (atlėpusių ausų, užkritusių vokų) paslaugas, atlieka botulino toksino, hialurono rūgšties injekcijas, plazmoliftingą (PRP).

Jūsų veido bruožus padailinti mūsų klinikoje pasiruošusi permanentinio makiažo meistrė iš Kauno RASA PETRAUSKIENĖ, kvalifikaciją tobulinusi užsienyje vykusiuose kursuose ir seminaruose, tokiuose kaip „Purebeau masterclass“, “Branko Babic microblading masterclass“, “World first international masterclasses conference Greece“.

Bendradarbiaudami su klinika BIOFIRST (Kaunas), siūlome jums trijų, pagal naujausias technologijas Vokietijos kompanijos „Asclepion Laser Technologies“ pagamintų lazerių – „MeDioStar NeXT“, „MCL 30 Dermablate Superfractional“ ir „QuadroStarPROYELLOW“– procedūras, kurias atlieka gydytoja dermatovenerologė SANDRA BYTAUTIENĖ.

PROCEDŪROS:

PLAZMOLIFTINGAS Išskleisti

Plazmoliftingas arba PRP (angl. Platelet Rich Plasma) – trombocitais praturtintos plazmos injekcijos yra 100% natūrali terapija, skirta atjauninti odą. Procedūros metu iš venos paimamas kraujas, kuris yra centrifuguojamas. Tokiu būdu nuo raudonojo kraujo komponento atskiriama plazma, kurioje trombocitų koncentracija daug didesnė nei normaliai kraujyje. Trombocitų funkcija – stabdyti kraujavimą ir gydyti pažeistas kraujagysles, audinius ir ląsteles. Trombocituose yra augimo faktoriais vadinamų medžiagų, kurios suaktyvina ir atjaunina kūno ląsteles. Išsiskyrus šiems augimo faktoriams, skatinama kolageno gamyba ir naujų kapiliarų susidarymas odos atjauninimui.
Kokias problemas sprendžia PRP terapija?
1. Naudojama kaip užpildas (gilesnėms raukšlėms užpildyti), taip pat procedūroms kartu su hialuronu bei mezoterapijai atlikti;
2. Vienos procedūros metu gali būti išlyginamos smulkesnės veido, kaklo, dekoltė raukšlės, pakoreguojama rankų, pilvo, sėdmenų, kojų sričių oda, o, suleidžiant tiesiai į dermą, – skatinama odos regeneracija, valdomas senėjimo procesas;
3. Ypatingai veiksminga žmonėms turintiems „krepinę“ paakių odą (smulkios kraujagyslės), kurias labai sunku panaikinti tradicinėmis atjauninimo terapijos priemonėmis;
4. Tinka plaukų slinkimui, nuplikimui gydyti, nes stiprina plaukų šaknis, skatina jų augimą;
5. Gydo randų, aknės pažeistą odą.

Mūsų klinikoje procedūrą atlieka:

Gydytojas plastikos chirurgas GIEDRIUS STANKEVIČIUS. Procedūros kaina 220 Eur. PRP su hialuronu – 270 Eur.

L_Sereicikiene

Med. estetinės kosmetologijos specialistė LAURA SEREIČIKIENĖ. Ši medicinos kosmetologė yra sertifikuota plazmoliftingo meistrė (mokymus baigusi Šveicarijoje), mokanti plazmoliftingo technikos grožio specialistus Lietuvoje. Procedūros kaina 230 Eur. PRP su hialuronu – 270 Eur.

Susiję straipsniai:

PLAZMOLIFTINGAS – ESTETINĖS MEDICINOS REVOLIUCIJA
Straipsniai internete:

Lietuvos žinios „Kraujo plazmos injekcijos – odos grožiui sugrąžinti“

15min.lt „Estetinės medicinos revoliucija – jauninamosios kraujo plazmos injekcijos“

Moteris info „Estetinė medicina – natūraliam jaunėjimui“

Kasdien.lt.“Estetinės medicinos revoliucija“

BIOREVITALIZACIJA Išskleisti

Biorevitalizacija – odos atgaivinimas biologiniu būdu, gyvybės odai gražinimas („bio“ – tai natūralus, gamtinis, „re“ – atstatymas, „vita“ – gyvenimas).  Tai nechirurginis, labai plačiai estetinėje medicinoje taikomas būdas kovai su odos senėjimu ir įvairiomis odos problemomis. Procedūros metu švirkštu plonyte adata į odą suleidžiamas nedidelis kiekis nestabilizuotos (grynos, laisvos) hialurono rūgšties. Tai natūrali, žmogaus organizme randama medžiaga, kurios gausu sąnarių skystyje, odoje, kraujagyslių sienelėse ir kituose organuose. Pagrindinė hialurono rūgšties funkcija organizme – palaikyti audiniuose drėgmės balansą, kadangi viena šios rūgšties molekulė pritraukia iki 500 molekulių vandens. Toks akivaizdus hialurono rūgšties vaidmuo odos drėkinime užtikrina odos jaunystę. Vieta, į kurią suleidžiama hialurono rūgštis, šiek tiek paburksta, raukšlė atsikabina nuo dugno, pastebimai įgauna tūrį, prasideda odos drėkinimas, sustimuliuojama kalogeno sintezė, sulėtėja jo irimas, oda pradeda aktyviai gaminti nuosavą hialurono rūgštį, formuojasi naujos dermos skaidulos.

Atlikus biorevitalizacijos procedūrą, efektas matomas iš karto, kadangi visapusiškai pagerėja odos būklė. Tačiau pakartotinai atliekant šią procedūrą, galima odą papildyti vis didesniu kiekiu hialurono rūgšties. Po 2-4 procedūrų pasiekiamas ilgalaikis rezultatas – atsiranda “švytinčios odos” efektas, t. y atsistato odos struktūra, išlygėja reljefas ir spalva, oda tampa elastinga ir pilna drėgmės, dingsta smulkios raukšlelės.

Kokiais atvejais jums padės biorevitalizacija?

     Esant:

 1. Odos reljefo vientisumo pažeidimui (postakne, randeliai);
 2. Jaunai odai – senėjimo profilaktikai;
 3. Sausai, dehidratuotai odai;
 4. Odos elastingumo, stangrumo sumažėjimui;
 5. Smulkioms raukšlelėms;
 6. Veido ovalo gravitaciniams pokyčiams;
 7. Papilkėjusiai, pavargusiai, rūkalių odai;
 8. Pogimdyminiu periodu;
 9. Odos fotosenėjimui;
 10. Prieš saulės vonias, taip pat siekiant atgaivinti odą po saulės, pvz., po atostogų.

Biorevitalizacijos procedūra trunka 30-60 min., priklausomai nuo srities, kurioje ji atliekama. Atlikus biorevitalizacijos procedūrą, efektas matomas iš karto, kadangi visapusiškai pagerėja odos būklė. Po 2 procedūrų pasiekiamas ilgalaikis rezultatas ir odos struktūra bei spalva atsistato bent 7-8 mėnesiams.

Naudojamos priemonės:

Biorevitalizacija su mažo tankio hialuronu – VISCODERM 1,6-1,8 proc.

Biorevitalizacija su didelio tankio hialuronu – FILORGA, VISCODERM 2 proc., REGENLAB

MEZOTERAPIJA Išskleisti

Mezoterapija – tai medicininis gydymo metodas, kurio metu į probleminės kūno zonos odą mikroinjekcijomis sušvirkščiami įvairūs veikliųjų preparatų mišiniai.

Pagrindiniai mezoterapijos principai:

 • mažai;
 • retai;
 • reikiamoje vietoje.

Mezoterapijos privalumai:

Tai neskausmingas gydymo metodas su specialiomis mezoterapinėmis adatomis – procedūra atliekama greitai ir tiksliai. Veikliosios medžiagos patenka į 0,5-12 mm gylį. Preparatai suleidžiami probleminėje zonoje, aplenkiant virškinimo traktą bei sisteminę kraujotaką, todėl nėra bendro poveikio organizmui.

MEZOTERAPIJOS PROCEDŪROS:

Mezoterapija plaukų gydymui. Kaina – 45 Eur. Naudojamos priemonės – REVICARE HAIR, GUNA-COLLAGEN

Limfodrenažinė mezoterapija maišeliams po akimis. Kaina – 45 Eur.

Veido kontūrų pakėlimas (liftingas) mezoterapiniais siūlais. Kaina -100-300* Eur.

Veido ovalo formavimas (audinių užpildas). Kaina – 45-60* Eur.

Lūpų apimčių didinimas. Kaina – 170-235* Eur.

Mezoterapija randų gydymui. Kaina – 60-90* Eur.

Mezoterapija dekolte zonai. Kaina – 70 Eur.

Mezoterapija plaštakoms. Kaina – 60 Eur.

*kaina priklauso nuo produkto kiekio.

CHEMINIS PILINGAS Išskleisti

Cheminis pilingas (cheminis odos šveitimas) – tai speciali odos gydymo technika, kurios metu naudojant įvairios koncentracijos rūgštis pašalinamas negyvų paviršinių odos ląstelių sluoksnis, atidengiant giliau esančią šviežią, nepakenktą odą. Procedūros metu veikiama ne tik paviršinė oda, bet ir gilesni jos sluoksniai. Gilesnių odos sluoksnių veikimas rūgštimi skatina odos atsinaujinimą, kolageno gamybą, regeneraciją, stimuliuoja elastiną, sumažina porų kimšimąsi – spuoguotumą. Cheminis odos pilingas grąžina veido odai gyvybingumą ir suteikia jai švytėjimo. Veido oda pašviesėja, tampa švelnesnė, elastingesnė, poros susitraukia, sumažėja raukšlės ir pigmentinės dėmės.

Procedūros atliekamos veido, kaklo, rankų, nugaros srityse.

Procedūros kaina – 40 Eur.

Klinikoje procedūra atliekama naudojant profesionalią prancūzų kompanijos Dermaceutic kosmetiką. Nuo pat pirmos procedūros veido oda tampa švytinti, sumažėja nelygumų.

Dermaceutic

Klinikoje procedūrą atlieka med. estetinės kosmetologijos specialistė GRAŽINA BUTKIENĖ (Kaunas)

svetainei_Butkiene

MECHANINIS VEIDO VALYMAS Išskleisti

Mechaninis odos valymas – tai procedūra, padedanti atgauti odos skaistumą ir lygumą. Mechaninio odos valymo metu specialiais preparatais oda suvilgoma, suminkštinama, kad atsivertų poros ir į veido paviršių iškiltų visos kenksmingos odos viduje užsilikusios medžiagos. O tada, žiūrėdama į odą per specialų didinamąjį stiklą, kosmetologė mechaniškai išspaudžia gilius spuogelius, inkštirus ir komedonus. Ši procedūra padeda nuraminti uždegiminius procesus, ramina sudirgusias ir paraudusias vietas, padeda normalizuoti odos drėgmės ir riebalų pusiausvyrą.
Procedūros kaina – 40 Eur, trukmė – 60 min.
Klinikoje procedūrą atlieka med. estetinės kosmetologijos specialistė GRAŽINA BUTKIENĖ (Kaunas)svetainei

PERMANENTINIS MAKIAŽAS Išskleisti

—————————————————————————————————-
Permanentinis makiažas – tai procedūra moterims, kurios nori visada atrodyti nepriekaištingai – juk ne kiekviena turime pakankamai laiko kasdien (o kartais net kelis kartus per dieną) padailinti savo veido bruožus makiažu. Be to, tam, kad sukurtume idealiai tinkantį makiažą, reikia ir įgūdžių bei stiliaus pajautimo. Nešiojančios akinius susiduria ir su regos problema, kuri apsunkina bei prailgina bruožų padailinimo procesą, todėl ilgalaikis makiažas šioms moterims yra tikras išsigelbėjimas. Be to, tai puiki išeitis mėgstančios aktyvų gyvenimo būdą – sportą, pirtis, vandens pramogas ar žygius gamtoje. Šios procedūros rezultatais ypač patenkintos vyresnio amžiaus moterys, kurių bruožai su amžiumi tampa mažiau išraiškingi ir blankesni.
Procedūros metu į viršutinį odos sluoksnį – dermą – su adata įvedamas pageidaujamos spalvos pigmentas. Taip sukuriamas ilgalaikis kosmetinis efektas. Procedūros metu naudojami dažikliai (pigmentai) yra tausojantys oda, sukurti natūraliu pagrindu ir artimi natūraliems atspalviams. Dėl šių priežasčių permanentinis makiažas, atliktas naudojant natūralaus pagrindo dažiklius, nėra amžinas kaip tatuiruotė ir išlieka iki kelerių metų.

Praktikuojamos įvairios permanentinio makiažo technikos. Klinikoje permanentinio makiažo meistrė iš Kauno RASA PETRAUSKIENĖ permanentinį makiažą atlieka tiek permanentinio makiažo aparatu, tiek specialiu pieštukiniu įrankiu (naudojamas microblading’ui).

MICROBLADING’as – tai nauja manualinė permanentinio makiažo formavimo technika. Procedūros metu naudojamas pieštukinis įrankis, kurį sudaro 7-21 adatėlių. Adatėlės tris kartus plonesnės už naudojamas aparatinėje technikoje, o pigmento įvedimo gylis nepasiekia dermos. Imituojant ilgesnius ir trumpesnius plaukelius gaunamas ypač plonų, natūralių antakių efektas, kuris vadinamas 6D. Įpiešiamų plaukelių spalva parenkama pagal kliento natūralių plaukelių spalvą, todėl galutinis rezultatas ypač tikroviškas.

Procedūros rezultatas išlieka 1-3 metus, priklausomai nuo įvairių faktorių: kliento odos tipo, jos regeneracijos spartos, kontakto su saule, įvairių kosmetikos priemonių naudojimo. Pagal būtinybę, korekciją galima atlikti kas 1-2 metus.

MICROBLADING‘O PRIVALUMAI:

 • Gijimo procesas vyksta daug lengviau, nes nupiešti plaukeliai yra kur kas plonesni ir oda ne taip traumuojama – po procedūros  matosi tik lengvas paraudimas, todėl antakių išvaizda nesukelia jokių nepatogumų.
 • Pigmentai blunka tolygiai, naudojamos tik sertifikuotos priemonės.
 • Sukuriamas ypač gražus, realistinis antakių vaizdas.

Taip pat meistrė atlieka lūpų kontūravimo bei pilno tušavimo procedūras.

  

Permanentinio makiažo meistrė RASA PETRAUSKIENĖ kvalifikaciją tobulino užsienyje vykusiuose kursuose ir seminaruose, tokiuose kaip „Purebeau masterclass“, “Branko Babic microblading masterclass“, “World first international masterclasses conference Greece“.

Procedūrų metu nuskausminimui naudojami patys geriausi rinkoje esantys išoriškai tepami anestetikai – TAG45;

Procedūroms naudojami tik patys geriausi, be sunkiųjų metalų pigmentai, skirti tik ilgalaikio makiažo procedūroms;

Meistrė dirba tik su ypač aukštos kokybės vokiškais aparatais ir medžiagomis.

KAINOS:

Antakių ilgalaikis makiažas:

Antakių mikropigmentacija (mikroblading’as arba Ombre tušavimas)- 160 Eur. Trukmė – iki 1,5 val.

Akių ilgalaikis makiažas:
Viršutinio voko pravedimas – 130 Eur.  Trukmė – 2 val,
Voko pravedimas su šešėliavimu arba viršutinio ir apatinio vokų pravedimas – 160 Eur. Trukmė – 3 val,

Lūpų ilgalaikis makiažas:
Pilnas tušavimas –  190 Eur.  Trukmė – 4 val.
Kontūras – 130 Eur.  Trukmė – 2 val.

Korekcija po mėnesio – 60 Eur.

Individualūs 3 dienų kursai – 800 Eur (mokymai su mikroblading’u – 1000 Eur).

—————————————————————————————————-

BOTULINO TOKSINO INJEKCIJOS Išskleisti

—————————————————————————————————-

Botulino toksinas yra neurotoksinas, kuris paveikia raumenyse esančias nervinių ląstelių galūnėles. Dėl to raumuo tampa nejudrus – sukeliamas jo paralyžius. Raumeniui atsipalaidavus išsilygina odoje esančios raukšlės, sustabdomas naujų raukšlių formavimasis.

Tai greita ir beveik neskausminga procedūra, trunkanti vidutiniškai 10-20 minučių. Plona adata daroma nuo šešių iki keliolikos injekcijų į skirtingus veido taškus, priklausomai nuo to, kokias raukšles norima panaikinti.

Ką reikia žinoti po procedūros?

 • Injekcijų vieta lieka paraudusi, bet tai išnyksta per 15-30 minučių.
 • Botulino toksinas pradeda veikti ketvirtą-šeštą parą, o estetinis raukšlių išlyginimo efektas trunka 4–6 mėnesius. Vėliau raumuo atgauna tonusą ir raukšlė vėl atsiranda, tad injekcijas rekomenduojama kartoti.
 • Po procedūros 24 valandas injekcijos vietos negalima masažuoti.
 • 4 valandas po procedūros negalima gulėti.
 • 2 dienas po procedūros rekomenduojama vengti tiesioginės saulės spindulių, soliariumo, saunos.

Procedūrą atlieka gydytojas plastikos chirurgas medicinos mokslų daktaras Donatas Samsanavičius bei gydytojos dermatologės Olesia Fomina ir Sandra Bytautienė.

Gydytojas plastikos chirurgas medicinos mokslų daktaras Donatas Samsanavičius Gydytoja dermatologė Olesia Fomina Gydytoja dermatologė Sandra Bytautienė

—————————————————————————————————-

PROFHILO ODOS GLEBUMO BIOREMODELIAVIMAS šskleisti

—————————————————————————————————-
PROFHILO yra Šveicarijos įmonės (Institut Biochimique SA) patentuota technologija, kuri paremta stabilizuotais hialurono rūgšties hibridiniais kompleksais su aukštu ir žemu molekuliniu svoriu (tai unikali hialurono rūgšties koncentracija).
Kaip veikia?
Hibridiniai kompleksai sukuria dvigubą poveikį:
– Drėkinamasis ir stimuliuojamasis poveikis susijęs su žemo molekulinio svorio hialurono rūgštimi;
– Atraminis karkasas (padidinamas odos turgoras) susijęs su aukšto molekulinio svorio hialurono rūgštimi.
PROFHILO1
Kaip procedūra atliekama?
– Kiekvienoje veido pusėje nustatomi 5 injekcijos taškai;
– Į šiuos taškus (iš viso – 10), viduriniame dermos sluoksnyje suleidžiama po 0,2 ml produkto;
– Atliekamos 2 procedūros su 1 mėnesio pertrauka. Prireikus, priklausomai nuo odos senėjimo lygio, galima pakartoti procedūrą po 2 mėnesių;
– Kartoti procedūrų ciklą 2 kartus per metus.
profhilo
Vienos procedūros kaina – 200 Eur.

—————————————————————————————————-

HYDRAFACIAL NJEKCIJOS Išskleisti

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

HIALURONO INJEKCIJOS Išskleisti

—————————————————————————————————-
Hialurono rūgštis veikia odą iš vidaus, sujungdama vandenį, drėkindama ir tonizuodama ją. Oda tampa jaunesnė ir elastingesnė. Hialurono rūgšties injekcijos sumažina ar visiškai panaikina nosies, lūpų, tarpuakio, taip pat aplink lūpas esančias raukšles. Preparatu galima patobulinti veido simetriją – suteikti didesnę apimtį skruostams, lūpoms, išryškinti jų kontūrą. Po injekcijų veido oda tampa lygesnė, išsaugoma natūrali veido mimika.Injekcijoms naudojamas preparatas – tai sterilus biogelis su stabilizuota hialurono rūgštimi, kurios yra kiekvieno žmogaus organizme. Pagrindinis hialurono rūgšties naudojimo tikslas – sujungti ir palaikyti vandenį organizme, taip pat tonizuoti odą ir išsaugoti jos elastingumą.Hialurono rūgšties poveikis trunka 6–12 mėnesių, tai priklauso nuo individualių organizmo savybių ir nuo konkretaus preparato.
Kaip atliekama procedūra? Plonyte adata nedideliais kiekiais suleidžiama hialurono rūgšties preparato. Leidžiamo preparato sudėtyje yra anestetikų. Jautresnėms vietoms taikomas papildomas vietinis skausmo malšinimas – jos patepamos skausmą malšinančiu kremu. Procedūra trunka ne ilgiau kaip 20 minučių.

Ką reikia žinoti po procedūros?

Sritis, kurioje daryta injekcija, kelias dienas gali būti kiek patinusi.

Efektas matyti iš karto po procedūros, o galutinis rezultatas matomas po 10 dienų.

Siekiant ilgalaikio rezultato, procedūrą reikia kartoti po 6–12 mėnesių.

Procedūrą atlieka gydytojas plastikos chirurgas medicinos mokslų daktaras Donatas Samsanavičius bei gydytojos dermatologės Olesia Fomina ir Sandra Bytautienė.

Gydytojas plastikos chirurgas medicinos mokslų daktaras Donatas Samsanavičius Gydytoja dermatologė Olesia Fomina Gydytoja dermatologė Sandra Bytautienė

—————————————————————————————————-

PROCEDŪROS LAZERIAIS Išskleisti

—————————————————————————————————-
Greitos, saugios ir neskausmingos grožio bei gydymo procedūros naujausios kartos lazeriais iš Vokietijos jau mūsų klinikoje!Bendradarbiaudami su klinika BIOFIRST (Kaunas), siūlome jums trijų, pagal naujausias technologijas Vokietijos kompanijos „Asclepion Laser Technologies“ pagamintų lazerių – „MeDioStar NeXT“, „MCL 30 Dermablate Superfractional“ ir „QuadroStarPROYELLOW“– procedūras.

„QuadroStarPRO“ lazeris

Pirmasis pasaulyje geltonos šviesos diodinis lazeris! Tai greičiausias ir saugiausias kraujagyslių gydymo būdas! Paviršinės kraujagyslės išnyksta iš karto, nepaliekant jokių šalutinių reiškinių ar pigmentacijos pakitimų.

Procedūros:

Kraujagyslinių odos darinių šalinimas:

Telangiektazija – smulkios kraujagyslės

Lazeriai_1

Veido rožinė (I ir II laipsnio) – liga, kuriai būdingas veido raudonis, išsiplėtusios kraujagyslės

lazeriai_2

Išsiplėtę kapiliarai

lazeriai_3

„Vyšninės“ angiomios – nedaug iškilę raudoni mazgeliai

lazeriai_4

„Vyno dėmės“ – įvarios įgimtos kraujagyslinės dėmės

lazeriai_5

Hemangiomos – įgimtas ar įgytas nepiktybinis kraujagyslinis navikas

lazeriai_6

„Veninis ežeras“ – tamsiai mėlynos spalvos, minkštas, besimptomis mazgelis

lazeriai_7

Voratinkliniai apgamai – kraujagyslinis odos darinys, atrodantis kaip raudona maža pūslelė ar taškelis su išsiplėtusiomis kraujagyslėmis

lazeriai_8

Pigmentinių odos pažeidimų gydymas:

Šlakai – tai tamsios spalvos dėmės

lazeriai_11

Chloazma (melasma) – dėl hormoninių organizmo pokyčių atsiradę permanentiniai odos spalvos pokyčiai. Būdingos rusvos, rudos ar pilkos spalvos pigmentinės dėmės, dažniausiai veido odoje

lazeriai_10

Įvairių odos darinių šalinimas.

„MeDioStar NeXT“ lazeris

Dviejų bangos ilgių panaudojimas užtikrina kliniškai įrodytą ilgalaikį efektą.

Procedūros:

Nepageidaujamų plaukų šalinimas;

Kraujagyslinių odos darinių (išsiplėtusių paviršinių venų bei kapiliarų) šalinimas;

Pigmentinių odos pažeidimų (dėmių, šlakų, strazdanų) gydymas, odos balinimas;

Odos atnaujinimas ir patempimas;

Aknės (spuogų) gydymas;

Nagų grybelio gydymas.

„MCL 30 Dermablate Superfractional“ lazeris

Greičiausia frakcinė technologija, užtikrinanti tikslų ir saugų rezultatą.

Procedūros:

Įvairių odos darinių šalinimas;

frakcinis odos atnaujinimas (resurfacing);

Švelnus frakcinis odos atjauninimas;

Strijų, aknės (spuogų) sukeltų bei hipertrofinių randų, rinofimos gydymas.

MEZOTERAPINIAI SIŪLAI Išskleisti

—————————————————————————————————-

Mezoterapiniai siūlai – kas tai?

Mezoterapiniai siūlai gaminami iš polideksanono, kuris jau ilgą laiką naudojamas kaip chirurginė siuvimo medžiaga. Tai linijinis visiškai suyrantis polimeras, kuris po 4-6 mėn. pasišalina iš organizmo. Galutiniai irimo rezultatai yra vanduo ir anglies dvideginis. Pastaruoju metu šie siūlai pradėti intensyviai taikyti estetinėje kosmetologijoje, siekiant išsaugoti natūralų odos grožį, kadangi jais galima patempti suglebusius audinius, kurie su laiku praranda tvirtumą ir elastingumą. Tai ypač efektyvi procedūra išlyginti raukšleles aplink lūpas, nes jos čia labai mažytės, taip pat naikinti „žąsų kojeles“ aplink akis, prie ausų kaušelių ir pan. Be to,  mezoterapiniai siūlai puikiai padeda koreguoti veido ovalą. Šios metodikos tikslas – subtilus, o ne radikalus veido odos patempimas, todėl mezoterapiniais siūlai geriausių rezultatų pasiekiama šalinant smulkias raukšleles, lengvą odos pakritimą, o ne gilias raukšles ar odos klostes.

siulai_2

Kaip mezoterapiniai siūlai veikia?

Mezoterapiniai siūlai plonomis adatomis įvedami į poodį. Šių siūlų yra įvairaus ilgio bei tipo, todėl jie parenkami atsižvelgiant į paciento amžių, odos storį ir koreguojamą sritį. Mezoterapiniai siūlai niekur nefiksuojami, jais reikalingose vietose formuojamas tinklelis, todėl jokių deformacijų, duobelių ar audinių įtempimo nebūna. Būdami po oda šie „protingi“ siūlai veikia kaip pastoliai odai, padėdami jai atsilaikyti prieš gravitacijos jėgą. Siūlų kombinacijos, pakeldamos nukarusias struktūras, gali formuoti veidą. Tirpstant siūlams, stimuliuojama odos baltymų kolageno ir elastino sintezė, jų vietoje formuojasi nepastebimas, tačiau fiksuojantis odą „karkasas“ (lengvas jungiamojo audinio sutankėjimas), kurio dėka, net po visiško siūlų pasišalinimo iš organizmo, išlieka odos patempimo efektas. Suyrus siūlams, susidariusios odos struktūros sėkmingai laikosi dar iki 24 mėnesių. Taigi, iš pradžių audinių patempimo efektą lemia paties siūlo biomechaninės savybės, o vėliau – odos atsinaujinimo mechanizmas.

siulai_3

Veido ovalo korekcija mezoterapiniais siūlais

—————————————————————————————————-

ODOS VALYMAS VAKUUMU (HydraFacial) Išskleisti

—————————————————————————————————-

Kaip HydraFacial procedūra atliekama?

HydraFacialtai pažangi odos valymo ir atnaujinimo procedūra, kuri atliekama keliais etapais. Pirmo etapo metu specialiu serumu oda nuvaloma, pašalinant negyvų ląstelių sluoksnį. Tuomet glikolio ir salicilo rūgštimis atliekamas švelnus odos pilingas. Kitų etapų metu panaudojami specialūs trijų rūšių vienkartiniai ,,HydroPeel“ antgaliai, kurie atnaujina ir valo odą. Vakuumo pagalba ištraukiami komedonai, susikaupę odos nešvarumai, poros išvalomos, pagerėja odos medžiagų apykaita, sukeliamas liftingo efektas.
Baigiamojo etapų metu oda prisotinama gyvybiškai svarbiomis medžiagomis, tokiomis kaip antioksidantai, vitaminai, peptidai, mineralai, hialurono rūgštis ir kiti svarbūs serumai.

Kam tinka HydraFacial procedūra?

Hydrafacial procedūra tinka visiems odos tipams ir ja sprendžiamos įvairios odos problemos:

 • Dehidratuota, pavargusi oda;
 • Odos senėjimas, smulkios raukšlės;
 • Elastingumo ir stangrumo sumažėjimas;
 • Riebi, spuoguota oda, išsiplėtusios odos poros;
 • Odos spalvos nelygumas;
 • Odos reljefo pokyčiai;
 • Padidėjusi odos pigmentacija.

Kiek HydraFacial procedūrų reikia atlikti rezultatui pasiekti?

Jau po pirmos procedūros stebimas odos pašviesėjimas, išvalomos poros, oda prisotinama drėgmės, todėl ji akivaizdžiai palygėja. Tačiau, priklausomai nuo odos būklės, siekiant puikaus rezultato, gali prireikti 2-6 procedūrų.

Svarbu prisiminti, kad net ir pati idealiausia oda reikalauja reguliaraus veido valymo, nes pastovi odos priežiūra leidžia ilgai išsaugoti sveiką ir skaisčią odą bei sulėtina jos senėjimo procesą.

Procedūros trukmė – 30 min.; kaina – 60 Eur. Procedūrą atlieka med. kosmetologė LAURA SEREIČIKIENĖ.

HyperpigmentacijaHyperpigmentation_2

Hyperpigmentacijos gydymas. Po 4 procedūrų.

raukslelesrauksleles_2

Mimikos raukšlių „užpildymas“. Po 5 procedūrų.

Poros

Veido porų valymas, hyperpigmentacijos ir raudonio gydymas.

Acne-Face

Aknės gydymas. Po 1 procedūros.

—————————————————————————————————-

INFORMACIJA RUOŠIAMA3 Išskleisti

—————————————————————————————————-

INFORMACIJA RUOŠIAMA INFORMACIJA RUOŠIAMA INFORMACIJA RUOŠIAMA

—————————————————————————————————-


L_Sereicikiene_med_kosmetologe Med. estetinės kosmetologijos specialistė LAURA SEREIČIKIENĖ (Vilnius)

Specialistės svetainė: http://www.med-estetica.lt/

Straipsniai:

PLAZMOLIFTINGAS – ESTETINĖS MEDICINOS REVOLIUCIJA

Straipsniai internete:

Cosmopolitan „Med. kosmetologė: kuo valyti spoguotą odą?“
Cosmopolitan „Med. kosmetologė: kaip atjauninti odą? “
Kasdien.lt.“Estetinės medicinos revoliucija “
Alfa.lt „Medikė kosmetologė Laura Sereičikienė griauna mitus apie depiliaciją“
Lrytas.lt „Odos jaunystę gali pratęsti net bulvės “
15min.lt „Estetinės medicinos revoliucija – jauninamosios kraujo plazmos injekcijos“
Panele.lt „Kaip atsikratyti bjauriausių spuogų? Kosmetologės patarimai.“
Moteris info „Estetinė medicina – natūraliamjaunėjimui“
Kauno diena „Kaip rūpintis savo oda po UV atakų ?“

 EMA_0666c Med. estetinės kosmetologijos specialistėGRAŽINA BUTKIENĖ (Kaunas)

Straipsniai:

MEZOTERAPIJA – GROŽIO KOKTEILIS ODAI

SUSPINDĖKITE PER ŠVENTES!

MEZOTERAPIJA – PADĖKITE SAVO PLAUKAMS

CHEMINIS PILINGAS – PAKEISKITE ODĄ!

 rasa petrauskiene (3) Permanentinio makiažo meistrė, kosmetikė RASA PETRAUSKIENĖ (Kaunas)Straipsniai: 

Ko nepatyręs permanentinio makiažo meistras niekada nepasakys klientui?

Filmas: Rasa Petrauskiene permanent makeup master. Before and after.