Lt En Ru

+370 45 581111 +370 698 73030 bruzienesklinika@gmail.com

darbo laikas

Registratūra: 8:00-19:00

Sporto salė: 8:00-20:00

SUSPINDĖKITE PER ŠVENTES!

Med. kosmetologė Gražina Butkienė

 

Artėjant didžiosioms metų šventėms kiekviena iš mūsų norime ne tik atsipalaiduoti nuo kasdienos darbų, dalintis šiluma bei gera nuotaika, bet ir atrodyti šventiškai bei gaiviai. Dar ne vėlu imtis veiksmingų priemonių odai atgaivinti. Štai bent kelios priemonės, padėsiančios jums suspindėti per šventes:

Mezoterapija – grožio kokteilis odai. Tai medicininė invazinė gydymo bei koregavimo technika, kurios metu į probleminės kūno zonos odą sušvirkščiami įvairūs veikliųjų preparatų mišiniai. Šių kokteilių sudėtyje yra įvairios aminorūgštys, vitaminai, mineralinės medžiagos, antioksidantai, fileriai. Biologiškai veiklūs preparatai – grožio kokteiliai – patenka į 0,5-1,0 mm odos gylį, tiesiogiai veikdami korekcines zonas. Keičiant veikliųjų medžiagų kokteilio sudėtį, galima spręsti pačias įvairiausias odos problemas: suteikti odai „švytėjimo“ efektą, pakelti jos tonusą, išlyginti smulkias raukšleles, ją pagražinti ir pan. Mezoterapija padeda prasiskverbti veikliosioms medžiagoms, įeinančioms į kosmetinių preparatų sudėtį. Šios medžiagos ilgiau išlieka odoje, aktyvina odos ląstelių medžiagų apykaitą, todėl padidėja kosmetinių preparatų poveikis. Mezoterapija taikoma ir plaukų gydymui. Preparatuose esančios aminorūgštys, vitaminai ir mikroelementai stiprina plaukų šaknis, gerina galvos odos mikrocirkuliaciją, todėl pailgėja plaukų augimo fazė, stabdomas plaukų slinkimas.

Biorevitalizacija – gyvybės odai grąžinimas. Tai – naujos kartos odos atgaivinimo procedūra – gilus odos drėkinimas biologiniu būdu, kai švirkštu plonyte adata suleidžiamas nedidelis kiekis nestabilizuotos (grynos, laisvos) hialurono rūgšties. Tai natūrali, žmogaus organizme randama medžiaga, kurios gausu sąnarių skystyje, odoje, kraujagyslių sienelėse ir kituose organuose. Pagrindinė hialurono rūgšties funkcija organizme – palaikyti audiniuose drėgmės balansą. Vieta, į kurią suleidžiama hialurono rūgštis, šiek tiek paburksta, raukšlė atsikabina nuo dugno, pastebimai įgauna tūrį, prasideda odos drėkinimas, sustimuliuojama kalogeno sintezė, sulėtėja jo irimas, oda pradeda aktyviai gaminti nuosavą hialurono rūgštį, formuojasi naujos dermos skaidulos. Kaip viso šio proceso rezultatą, pacientas labai greitai pajunta visapusiškai pagerėjusią odos būklę. Ilgalaikis rezultatas pasiekiamas po 2-4 procedūrų. Atsiranda “švytinčios odos” efektas, t. y atsistato odos struktūra, išlygėja reljefas ir spalva, oda tampa elastinga ir pilna drėgmės, dingsta smulkios raukšlelės.

Nepamirškime ir paprastesnių, bet taip pat veiksmingų bei greitą sveikos bei gyvybingos odos efektą suteikiančių procedūrų:

Cheminis odos pilingas – natūrali odos regeneracija. Ši procedūra – tai viena iš populiariausių neinvazinių kosmetinių procedūrų, kurios metu pašalinamas negyvų ir pakenktų ląstelių sluoksnis, stimuliuojant naujo odos sluoksnio susidarymą. Cheminis odos pilingas grąžina veido odai gyvybingumą ir suteikia jai švytėjimo. Veido oda pašviesėja, tampa švelnesnė, elastingesnė, poros susitraukia, sumažėja raukšlės ir pigmentinės dėmės. Nuo pat pirmos procedūros veido oda tampa švytinti, sumažėja nelygumų.

Mechaninis odos valymas – pašalinkite tai, kas nereikalinga. Tai laiko patikrinta procedūra, padedanti ne tik atgauti odos skaistumą, bet ir atsikratyti spuogelių. Mechaninio odos valymo metu specialiais preparatais suminkštinami komedonai, esantys giliuosiuose odos sluoksniuose, oda dezinfekuojama. O tada, žiūrėdama į odą per didinamąjį veidrodį, kosmetologė mechaniškai išspaudžia komedonus. Ši procedūra padeda nuraminti uždegiminius procesus, ramina sudirgusias ir paraudusias vietas, padeda normalizuoti perteklinį riebalų išsiskyrimą. Normalizuojama odos drėgmės ir riebalų pusiausvyra.

Taigi, egzistuoja ne vienas būdas atgaivinti prieššventinio laikotarpio rūpesčių ir permainingų orų nualintą odą, telieka išsirinkti sau tinkamiausią ir jūs per šventes suspindėsite!